Proč kopat ručně, když si můžete půjčit minibagr!

Potřebujete provést terénní úpravy na svém pozemku, vykopat základy, odpad, vysázet stromy, udělat plot či rozbít beton? Pak jste na správném místě.

Nabízíme k pronájmu nový minibagr Kubota a stavební nářadí v prvotřídní kvalitě. Vy si tak můžete vykopat dle svých představ zahradní bazén, jezírko apod. Zkrátka jaké si to uděláte, takové to budete mít. Půjčujeme firmám, fyzickým osobám, domácím kutilům i živnostníkům.

MINIBAGR ZA AUTO

Snadný transport minibagru

K minibagru Kubota je možno získat vozík. Tím si jej můžete snadno odvézt vlastním autem. Jedná se o brzděný vozík do 1300 kg na řidičské oprávnění skupiny B!

  • Ložná plocha je o rozměru 2520 x 1470 mm,
  • včetně ocelových nájezdů i vysouvacích sloupků,
  • pogumovaná kotvící oka zapuštěná v rámu 4 ks,
  • navařená venkovní oka na rámu 4 ks,
  • robustní svařovací rám.

PŮJČOVNA KVALITNÍHO NÁŘADÍ - KOLÍN

Nabízíme Vám k zapůjčení kvalitní nářadí renomovaných značek Hilti, Makita, Bosh apod. Jedná se o efektivní pomocníky, kteří vám usnadní práci. Naším cílem je poskytnout rozsáhlý výběr, jenž je určen širokému spektru zákazníků. Díky tomu u nás tak naleznete veškerý sortiment určený nejen pro demolice, rekonstrukce, ale taktéž je pamatováno na kutily i zahrádkáře.

Kvalita na prvním místě! V nabídce je několik desítek položek, ze kterých si zajisté vyberete. Naleznete u nás jen to nejlepší, co se osvědčilo prostřednictvím mnohaleté praxe v maximálním nasazení.

Jsme Vám k dispozici a rádi poradíme, které nářadí je pro Vás nejvhodnější.

INSTRUKTÁŽNÍ VIDEO - KUBOTA K008

Minibagr Kubota K008-3 se vyznačuje dobrou manipulací, jednoduchou obsluhou a znamenitou spolehlivostí. Práci tak zvládne každý, kdo je alespoň minimálně zručný. Jedná se o výkonného pomocníka.

Prostřednictvím hydraulicky regulovatelné šířky podvozku lze během několika sekund zúžit průchozí šíři na 70 cm. Tímto tak dokáže projít i dveřními otvory o šíři 80 cm. Pohybem páčky je možno poté opět zvýšit šířku pásů a tím zesílit boční stabilitu.